Home Uncategorized Horoskopi për nesër, e enjte 5 nëntor 2020

Horoskopi për nesër, e enjte 5 nëntor 2020

231

Ky është horoskopi për ditën e enjte 5 nëntor 2020 që Noa.al sjell për ju.

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.

Ky është një përkthim ekskluziv nga Noa.al i shërbimit astrologjik që përftohet në avancë për lexuesit tanë.

Dashi

Sot jeni shumë të lodhur, shmangni argumentet në dashuri. Në frontin e biznesit, punoni shumë për të gjetur një zgjidhje nëse keni një mosmarrëveshje ligjore ose të punës për të zgjidhur!

Demi

Mund të jepni shumë më tepër dashuri. Në frontin e punës, fillon një fazë rikuperimi. Projektet që po punoni këto ditë mund të mos kalojnë menjëherë!

Binjakët

Nëse ka një person i cili jua kthen ndjenjat tuaja, duhet t’i kushtoni më shumë vëmendje. Në punë, është koha e duhur të takoni njerëz dhe vlerësoni projekte të reja!

Gaforrja

Sot Hëna kalon në shenjën tuaj: këto ditë, megjithatë, nuk është e lehtë të mbash qetësi. Sa i përket punës, jini të kujdesshëm. Po përjetoni një moment të veçantë!

Luani

Fundjava mund të jetë befasuese. Sot është një ditë e shkëlqyeshme për të bërë takime të reja, përfitoni nga ky fakt. Në punë, mendoni mirë para se të merrni një vendim deri të Shtunën.

Virgjëresha

Ka ardhur koha për të kuptuar se cilat janë zgjedhjet e rëndësishme për të bërë. Sot Hëna është përsëri e favorshme! Në frontin e punës, një ditë pozitive.

Peshorja

Ju mund të përjetoni disa probleme në dashuri! Në frontin e punës, shtyni takimet dhe situatat stresuese deri javën tjetër!

Akrepi

Pavarësisht tensioneve, Hëna është e favorshme dhe kjo paralajmëron lajme të mira. Në frontin e biznesit, nëse keni nevojë të rinovoni një marrëveshje, bëjeni atë nga mesi i dhjetorit.

Shigjetari

Mos gënjeni vetëm sepse keni frikë të mos lini dikë në mes të rrugës. Ndjenjat që keni mund të bëhen të rëndësishme. Sa për punën, vitin e ardhshëm Jupiteri dhe Saturni do të kthehen në favor!

Bricjapi

Shumë konfuzion në dashuri. Në frontin e biznesit, keni shumë probleme për të menaxhuar. Kushtojini vëmendje çështjeve ekonomike!

Ujori

Ju ktheheni përsëri duke menduar për të kaluarën: nëse ka dy histori në mendjen tuaj, është koha të zgjidhni atë që ju jep më shumë besim. Në frontin e punës, mundësi të mira janë rrugës. Shumë njerëz ju kanë zili!

Peshqit

Nëse një person është i interesuar për ju, mos u ngutni dhe mos thoni menjëherë jo. Në frontin e punës, një lajm i mirë po vjen!

Previous articleNese keni çarçafë të kuq ose të zinj në shtratin tuaj, duhet t`i hiqni ato menjëherë sapo të lexoni këtë…
Next articleNuk përmbahet Bleona Qerreti, tregon emrin e politikanit që ‘e çmend’: E dua!