Home Uncategorized Horoskopi për nesër, e hënë 2 nëntor 2020

Horoskopi për nesër, e hënë 2 nëntor 2020

129

Ky është horoskopi për ditën e hënë 2 nëntor 2020 që sjell për ju.

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.

Ky është një përkthim ekskluziv nga Noa.al i shërbimit astrologjik që përftohet në avancë për lexuesit tanë.

Dashi

Mund të keni disa probleme në dashuri. Në punë, keni qenë të sinqertë dhe keni thënë gjithçka që keni menduar, por ju e dini që kjo gjithashtu mund të bëhet një rrezik!

Demi

Një ditë tjetër pozitive për ndjenjat, përpiquni të argëtoheni. Sa për punën, ndryshimet do vijnë nga dhjetori!

Binjakët

Hëna është në shenjën tuaj: lajme të mira, pra, për dashurinë. Në punë, situata është interesante për ata që merren me tregti. Jupiteri dhe Saturni do të jenë aktive përsëri vitin e ardhshëm!

Gaforrja

Nëse keni një histori dashurie, përpiquni ta çoni përpara me gjykim. Në punë, mendoni me kujdes dhe përpiquni të jeni të qartë për qëllimet tuaja!

Luani

Shmangni diskutimet e padobishme dhe të parëndësishme, situata është ende interesante për ndjenjat. Në punë, merrni kohën tuaj nëse keni nevojë të realizoni një projekt.

Virgjëresha

Gjithmonë keni frikë të bëni një gabim, lëreni veten të qetë. Për dikë do të ketë disa surpriza të bukura në dashuri. Ata që kanë marrë një detyrë janë të lumtur, ju doni të përfshiheni!

Peshorja

Historitë e lindura në periudhën e fundit mund të jenë interesante. Në punë, ka ende dyshime në lidhje me çështjet ekonomike. Nëse duhet të bëni zgjedhje, bëjeni ato tani sepse është koha e duhur.

Akrepi

Nëse keni nevojë të sqaroni ndonjë keqkuptim, bëjeni sot. Në punë, gjithçka që lind në këtë periudhë mund të jetë e rëndësishme. Mundohuni t’i mbyllni çështjet deri në fund të vitit.

Shigjetari

Sot Hëna nuk është në favorin tuaj. Ju mund të keni disa mosmarrëveshje. Në frontin e biznesit, përpiquni të mos nxitoheni sepse të gjitha projektet tuaja do të marrin hov!

Bricjapi

Mëngjesi fillon paksa i nënshtruar në lidhje me ndjenjat: mund të ketë ndonjë mosmarrëveshje. Në punë, është e vështirë të mos përjetosh disa momente tensioni!

Ujori

Ju jeni pak i stresuar, sidomos në mëngjes. Në punë, mundësitë po vijnë. Ju jeni shumë entuziast dhe nuk keni qenë për një kohë të gjatë!

Peshqit

Disa tensione në dashuri: përpiquni të menaxhoni pasditen me kujdes. Në punë, mund të keni disa probleme. Mos harroni se Mërkuri po vazhdon të jetë i rëndësishëm dhe do të jetë më i fortë nga data 10.

Previous articleMos e bëni këtë gabim/ Këto ushqime duhet të bëhen me kripë para zjerjes, ja pse
Next articleSi nuk na e kanë thënë përpara/ Me këtë produkt që e kemi të gjithë në kuzhinë herpesi zhduket brenda natës, ja si të veproni