Home Kuriozitete Horoskopi për nesër, e mërkurë 11 nëntor 2020

Horoskopi për nesër, e mërkurë 11 nëntor 2020

256

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë 10 nëntor 2020 që Noa.al sjell për ju.

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndje njat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.

Ky është një përkthim ekskluziv nga Noa.al i shërbimit astrologjik që përftohet në avancë për lexuesit tanë.

Dashi

Nesër do të jetë një ditë për t’iu kushtuar ekskluzivisht dashurisë, pasi jeni i dashuruar dhe i disponueshëm për të gjithë. I gjithë muaji nëntor do të jetë i rën dësishëm për dashurinë prandaj mos hum bni kohë. Mundësi edhe në punë.

Demi

Më në fund ka filluar një kohë më e mirë për ju sesa muaji që keni lënë pas dhe tre javët e fundit në veçanti. Fati është në anën tuaj, por ju duhet ta ndihmoni atë duke mos e ac aruar polem ikën me të tjerët. Vëmendje për shëndetin.

Binjakët

Ajo që po ju hapet është me të vërtetë një periudhë shumë interesante për sa e vë shtirë është puna, kështu që nëse ka vonesa, mos u shqe tësoni. Kuj des nga ten sionet në dashuri.

Gaforrja

Horoskopi Paolo Fox tregon se ka ndr yshime në shikim në punë. Në dashuri, histo ritë e reja dhe rik thimet e vjetra janë të mundshme, kështu që thjesht duhet të merreni me punë!

Luani

Horoskopi Paolo Fox tregon se e nesërmja do të jetë pa përfundim, pavarësisht sa e vës htirë puna. Ruani qetësinë dhe shtyni gjithçka pas 13 nëntorit kur keni Hënën në anën tuaj.

Virgjëresha

Ju keni Jupiterin kun dër jush deri në fillim të dhjetorit dhe kjo ju bën të mos mendoni ende për dashurinë. Ndërkohë, zgjidhni pol emikat familjare. Marr ëdhënie të favorshme me njerëz nga qytete të tjera duke pasur parasysh Hënën pozitive.

Peshorja

Horoskopi Paolo Fox speci fikon që ju duhet t’i kushtoni vëme ndje të veçantë shpe nzimeve sot. Nëse keni një projekt amb icioz nuk keni pse të ekspozoheni shumë. Yje bujarë po vijnë gjithashtu në fushën sentimentale, por kini kuj des që të mos ushqeni kujtime shumë të vjetra.

Akrepi

Ju duhet të merr eni me kun dërshtimin e Hënës. Vendosni gjërat që ju interesojnë deri në javën e ardhshme. Mundohuni të mbani nën kontroll ten sionet dhe tashmë planifikoni diçka për fundjavën.

Shigjetari

Ju jeni veçan ërisht të disponueshëm në dashuri ndërsa ka lajme pozitive në punë. Qielli sjell lajme të shkëlqyera veçanërisht nëse jeni një profesionist i pavarur që kë rkoni hapësira të reja ose një stabilitet më të madh.

Bricjapi

Horoskopi Paolo Fox ju tregon se mund të mbështeteni tek njerëzit e afërm. Personaliteti në rri tje dhe ero tizmi sjell lajme të mira në marr ëdhëniet. Ditë plot aktivitete.

Ujori

Ju jeni pak në fo rmë. Sht yni diçka nëse mundeni pasi do të vijë edhe fati. Në dashuri, takime të reja janë të mundshme.

Peshqit

Do të jetë një ditë e kën dshme. Edhe në dashuri gjithçka kthehet pozitive pasi Venusi do të jetë i favorshëm nga data 26. Përfitoni nga ky qiell dashamirës. /k.k/noa.al/

Previous articleE pamundur: Kjo grua 39-vjeçarè ka lindur 38 fëmijë, ja një fotografi familjarè e tyre
Next articleHistoria e kësaj vajzè do t’iu prèkë/ Nuk gjèj dot të dashur, djèmtë ia mbathin sa më shohin sèpsè…