Home Uncategorized Horoskopi për nesër, e mërkurë 28 tetor 2020

Horoskopi për nesër, e mërkurë 28 tetor 2020

248

Dashi

Dita nis në mënyrën më të mirë për ju. Pas një muaji be.teje, veçanërisht të brendshme, tani pritet një përmirësim i caktuar për ju. Ju gjithashtu mund të zgjidhni një problem në dashuri.

Demi

Nesër do të përj.etoni një ndjenjë pozitive. Keni pasur edhe probleme të një natyre ekonomike. Nesër përpiquni të mos bëni shumë punë pasi tashmë do të ndjeni një rënie fizike nga mbrëmja e sotme.

Binjakët

Do të ketë perspektiva të mira për ju në lidhje me të ardhmen: në dhjetor do të ketë shumë gjëra për të bërë dhe situata për t’u zhbl.lokuar. Disa tensione në nëntor në fushën emocionale, Venusi mund të sjellë disa dyshime.

Gaforrja

Kjo ditë do të nisë për ju me dëshirën për të dashur dhe rizbuluar atë ndjenjë që keni humbur. Në punë jeni kthyer nga disa tensione. Mbani kursin tuaj.

Luani

Do të jetë për ju një ditë mes kënaqësisë dhe pakënaqësisë. Ju keni nevojë për qetësi shpirtërore dhe jeni të lodhur duke u dashur të luftoni për të marrë gjërat. Ekziston një kufi për gjithçka.

Virgjëresha

Ajo që vendosni sot, duke përfshirë projekte të reja, do të jetë një shenjë e mirë për të ardhmen. Por mos u dorëzoni me pro.vokime. Kushtojini vëmendje familjes.

Peshorja

Dita do të nisë për ju në emër të dashurisë, por edhe njerëzit në krizë mund të vazhdojnë dhe ende shpresojnë për një përmirësim të shpejtë. Në punë, nëse ka ndryshime që ndodhin, mund të jetë koha e duhur për ta bërë zërin tuaj të dëgjohet.

Akrepi

Ditë e rëndësishme, por dotë keni disa nga.rkesa. Momenti i forcës për punën dhe marrë.dhëniet ndërpersonale. Ka tensione që mund t’i kap.ërceni, si dhe ndërlikime.

Shigjetari

Ditë interesante pritet të jetë kjo e sotmja për të gjithë ju. Mundësi të reja shfaqen në horizont. Emocione të veçanta të dielën e ardhshme, por edhe lajme të mira edhe nëpunë.

Bricjapi

Ju po largoheni nga faza më e rëndë e planifikimit të ngjarjeve të reja. Në nëntor, megjithatë, ato vështirësi mund të vazhdojnë. Në dashuri, kushtojini vëmendje tre ditëve të ardhshme.

Ujori

Ju duhet të rregulloni shumë gjëra, jo më pak çështjet ekonomike. Të hënën dhe të martën mund të ndiheni pak të lodhur. Rimëkëmbja do jetë gjatë fundjavës. Dita më e mirë për të folur për ndjenjat.

Peshqit

Fundi i Tetorit do të zbulojë një energji të madhe që mund të derdhet në dashuri. Edhe nëse nuk doni të jetoni histori të reja do të jetë dikush që do t’ju bëjë propozime të reja. Në punë, mendoni për një ndryshim nëse gjërat nuk shkojnë sipas mënyrës suaj. /k.k/noa.al/

Previous articleI ka me dy burra të ndryshëm/ Arbana hedh foton me dy djemtë:Dy vëllezërit u takuan për herë të parë
Next articleKësi vj.edhje nuk keni parë kurrë, a mund ta besoni se ku i futë rrobat… (Video)