Home Uncategorized Humbi natën në oqean per 29 orë. Kur nxirret jasht ja çfarë...

Humbi natën në oqean per 29 orë. Kur nxirret jasht ja çfarë mban në mend!

84

Humbi natën në oqean per 29 orë. Kur nxirret jasht ja çfarë mban në mend!

Njeriu ra mbi det natën. Ai i mbante mend ato 29 orë në oqean përjetë. Ai u friksua aq shume saqe mendonte se nuk do te del i gjalle nga aty dhe me pas ndodh e papritura per te pare videon e cila ka dal ne youtube pak me heret shikoni me poshte:

Previous articleTeksa po flini, a ju dalin jargè? Kjo eshte nje gje e mire per ju, por vetèm duhèt qe te bèni
Next articleVëmèndjè! Shkèncètarèt dhe Mjèkèt italian japin një lajm befasuès!