Home Uncategorized Hyn në dyqan me një palë pantallona dhe del me 8 palë,...

Hyn në dyqan me një palë pantallona dhe del me 8 palë, ja çfarë i bën pronari i dyqanit gruas

110

Tenton të vj edhë 8 palë pantallona duke i veshur njëra mbi tjetrën.

Një grua ka tentuar të v jedhë 8 palë pantallona duke i veshur të gjitha në të njëjtën kohë, së bashku me të vetat.

Ajo u përpoq të dilte nga dyqani e veshur me 9 palë pantallona por u kap mat dhe u urdhërua që ti hiqte.

Mendohet se gruaja është nga Venezuela por vendndodhja e saktë e incidentit nuk dihet.

Ndërkohë që video është bërë virale në Peru.

Në video, gruaja e paidentifikuar, shihet në banjo duke hequr të gjitha palët e xhinsave që tentoi ti v idhte.
Shiko Videon

Previous articleTha që ishte e paprekur/ Kjo është jeta që ka bërë vajza që do burrë në Bukuresht
Next articleI kthejnë 2 mijë lekë kusur, por kur e shikon mirë shtang në vend dhe ia fut vrapit