September 25, 2023

Babai me dy djemtë e tij të mitur u mbytën sot në plazhin e Kavajës.

Elvis Halilaj rreth 55 vjeç, me dy djemtë e mitur rreth 13 dhe 15 vjeç u mbytën teksa ishin në det.

Burime bëjnë me dije se babai hyri në det për të shpëtuar një nga dy fëmijët e tij që po rrezikonte të mbytej, për fat të keq u mbytën të tre.

Policia bën me dije se viktima janë nga Kosova. Gazetari Igli Çelmeta raporton se sipas komunikimit me dëshmitarët okularë, ambulanca ka mbërritur ne vendngjarje rreth një orë e gjysmë me vonesë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *