Home Uncategorized I ka bërë si tullumbace/ Modelja nuk ndalet, do ta rris gj...

I ka bërë si tullumbace/ Modelja nuk ndalet, do ta rris gj oksin derisa…

82

Modelja dhe infl uen cuesja gjermane Yvonne Barr shpenzoi shumë para për ki rur gji p las tik e dhe tani ajo ka zbuluar se dëshiron të zvogëlojë gj oksin, të cilin e ka z mad huar deri më tani katër here.

Banking Archives - Real Talk Time

Mediat e huaja shkruajnë se përveç rr itjes së gjo ksit, Yvonne bëri edhe lipo suksion, bëri ngritje të prap anicës dhe Bo tox.

Tani ajo dëshiron të zvo gëlojë gj oksin e saj sepse burrat kanë frikë të dalin me të. Mediat e huaja më parë raportuan se ajo po dilte me një futbollist i cili nuk donte ta pranonte publikisht marr ëdhënien e tyre për sh kak të “gjo ksit të saj të rremë”.

Përveç iluzioneve në lidhje me gj oksin e saj, Yvonne shpesh vuan nga dh imbjet e shpinës për sh kak të tyre. Ajo thotë se shpreson të krijojë një familje një ditë dhe mendon se zvog ëlimi i gj irit është një hap i mirë në atë rrugë. Por kjo nuk është e gjitha për të cilën ajo mendon. Ajo gjithashtu dëshiron të rip arohet hunda sepse ka probleme me frymëmarrjen.

Survey: More Than Half of Germans Do Not Have Holiday Plans This Year - SchengenVisaInfo.com

Previous articleLa takim me nje grua ne hotel,por kur shkon atje ‘tronditet’ se cfar sheh…
Next articleNese deshironi te mos prekeni nga kolesteroli, diabeti e shume sem/undje te tjera : Mjafton te konsumoni 1 pjate si kjo dhe te