Home Uncategorized I ka me dy burra të ndryshëm/ Arbana hedh foton me dy...

I ka me dy burra të ndryshëm/ Arbana hedh foton me dy djemtë:Dy vëllezërit u takuan për herë të parë

115

Pak ditë më parë, moderatorja e dashur për publikun, Arbana Osmani solli në jetë djalin e dytë.

Ajo dhe partneri, Eduard Grishaj, nuk e fshehën për asnjë moment gëzimin, ndërsa të birin e pagëzuan me emrin e veçantë Diell. Së fundmi në rrjete sociale, Arbana ka ndarë një foto të ëmbël,”takimin e parë” e Diell me vëllain e madh Jonin.

“Takimi i parë me vëllain e madh më të mirë në botë”, shkruan moderatorja krahas fotos.

Previous articleShqiptari akuzon gruan: Vjen nga Kosova shtatzënë dhe më thotë “këtë fëmijë e kam me ty” (Video)
Next articleHoroskopi për nesër, e mërkurë 28 tetor 2020