Categories
Lifestyle

I shpëtoi pa dashje apo si? Bo ra poston Do naldin në rrjetet sociale, por…/FOTO

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë rikthyer sërish në qendër të vëmendjes pasi u fotografuan nën shoqërinë e njëri-tjetrit. Tani më shumë se asnjëherë, çdo postim i Bora Zemanit dhe Donald Veshajt ndiqet me vëmendje të madhe nga ndjekësit e tyre, të cilët analizojnë gjithçka deri në detaj. Kështu ka ndodhur me postimet e fundit të moderatores, e cila ndau disa foto dhe video nga eventi i Valdrin Sahitit, ku ajo dhe aktori u fotografuan për herë të parë bashkë që pas përfundimit të BBV.Por në një nga videot e publikuara, Bora ka ripostuar edhe një fragment ku mes të ftuarve të tjerë në event duket Donaldi. Megjithëse story u fshi brenda disa minutave nga profili i moderatores, ndjekësit kanë ruajtur dhe shpërndarë në rrjet këtë postim të saj.Bora Zemani bëri mbrëmjen e djeshme postimin e parë në llogarinë e saj në Instagram, që pas publikimit të fotove të saj krah ish të dashurit. Menjëherë ndjekësit, duke lënë mënjanë pjesëmarrjen e saj në sfilatën e Vladrin Saitit, kanë vërshuar në komente që lidhen vetëm me një emër: Donald Veshaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *