Home Uncategorized I tregon të gjitha modelja: Njoh shumë prezatuese në Shqipëri që e...

I tregon të gjitha modelja: Njoh shumë prezatuese në Shqipëri që e bëjnë me burra në krevat për lekë ka shumë

67

Modelja Lea Legisi u bë e njohur në emisionin e Top Channel “She is on Top”. Ajo ishte e ftuar sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon për të sqaruar ato “gojë të liga” që i komentojnë se ka punuar si eskortë në Dubai.

Ftesë në 5, “Nuk jam eskortë në Dubai” modelja Lea Legisi sqaron gojët e liga,6 Nëntor 2020, Pjesa 1 - YouTube

Lea i ka hedhur poshtë këto zëra, duke thënë se atje ka punuar në një Theme Park dhe ka përfunduar studimet për Menaxhim Biznesi.

Ajo rrëfeu se në Shqipëri ka shumë personazhe të njohur të ekranit që punojnë si esko rtë, por preferoi të mos zbulonte emra.

“Ke edhe esk ortë që jetojnë në Shqipëri që punojnë. Aq sa kam dëgjuar më shumë ka këtu sesa atje (Dubai). Ka edhe femra që i njoh, janë pjesë e televizionit dhe punojnë. Nuk më duket punë, ata nuk janë para të ndershme”, tha Lea.

Njoh vajza të ekranit që janë eskorta”, me kë e kishte Lea? - Top Channel

Njoh vajza të ekranit që janë eskorta”, modelja e njohur shqiptare bën reagimin befasues - Gossip

Previous articleErdha para 2 javësh e këputur e sot po dal vetë, e moshuara, fjalët më të mira për kushtet : Une thërrisja me vini të koka 4 infermiere
Next article(Video) Mbani lotët! E moshura shqiptare jeton në varfëri e s’ka bukë të hajë, po rrëqeth: Djali im më li dhi në oborr, donte pensionin