Home Uncategorized I vunë gjo bë se nuk kishte maskë, prezantuesja shqiptare lëshon gojën:...

I vunë gjo bë se nuk kishte maskë, prezantuesja shqiptare lëshon gojën: S’lë gjë pa thënë

58

Moderatorja Einxhel Shkira është gj obi tur nga p ol icia mbrëmjen e djeshme pasi ka dalë në rrugë pas orës 22:00, duke th yer kështu k arant inën dhe gjithashtu nuk kishte vendosur mas kën.

Einxhel Shkira sprovon në muzikë Robert Berishën "E Diell", 14 korrik 2019  - YouTube

Këtë e bën të ditur vetë Einxheli me postimet e fundit në Instastory ku tregon ngjarjen që i ndodhi e indinjuar.

“Ky muhabeti i karantinës në orën 10 paska qënë serioze, nuk ka qënë shaka. Sapo kalova 2 patrulla, të parës i kalova, të dytës te lagjia më ndaluan dhe më thanë se sapo bëra 2 s hkelje. Isha jashtë orarit dhe nuk kisha maskë. Nëse unë e kam kaluar Covidin dhe nuk ka kush ma ngj it më dhe nuk kam kujt t’ja ng jis pse duhet ta mbaj maskën. Nëse unë jam vetëm në rrugë pse duhet ta mbaj ma skën? Ti kur je në shtëpi vetëm përdpr prez erv ativ?”, shprehet Einxhel.

Previous articleLë pa fjalë, Pipero : Mbyllja nuk është zgjidhje por është e detyruar, gjithashtu një mbyllje e plotë si në Mars do të jetë
Next articleNjihen si gështenjat e kalit, këtë frut mos e ndani nga tavolina ju rrit imunitetin në këtë kohë virozash