Home Uncategorized Ishte e bukur si drita/ Vajza 16 vjecare i jep fund jetës:...

Ishte e bukur si drita/ Vajza 16 vjecare i jep fund jetës: Do qani me lot kur të mësoni arsyen

194

Një vajzë e re i ka dhënë fund jetës  një  ditë para se të mbushte 16 vjeç. Georgia Myers, e cila jetonte me nënën e saj dhe pesë vëllezërit e motrat në zonën Middleton  të Leeds, u gjet e pa jetë një ditë para ditëlindjes së saj.

Si bëhet e ditur ajo ka qenë vetëm 14 vjeçe kur ish-i dashuri i motrës së saj kishte nis ur të a buzonte me të. Michael Jenkin, ish-i dashuri i mootrës së saj është edhe arsyeja pse ajo i ka dhënë fund jetës.

Ajo i kishte treguar familjes së saj se çfarë kishte ndodhur, por si është zbuluar se ata e kishin vazhduar lidhjen. E reja i ka dhënë fund jetës sepse kishte zbuluar se Jenkins kishte një grua tjetër dhe se ajo ishte shtatzënë.

Nëna e saj kërjon drejt ësi për të bijën dhe thotë se Jenkin e ka takuar vajzën e saj qëkur ajo ishte 9 vjeçe. Ajo ka thënë:

Ne kishim besim tek ai dhe nuk e besoja se ai do e trishtonte aq shumë vajzën time sa t’i merrte jetën.”

Previous articleNga dita e nesërme kthehet ora policore, ja sa do te jete gjoba nese shkelni orarin (kush përjashtohet)
Next articleShqiptari që jeton në Amerikë bie në dashuri me korcaren/ Do t’ju ikë mendja kur të shihni c’ka bërë ajo