Home Uncategorized Jo vetëm puthje në buzë, ja për çfarë i plotësoi Bleona dëshirën...

Jo vetëm puthje në buzë, ja për çfarë i plotësoi Bleona dëshirën Çanit

89

Këtu, moderatori kujtoi se Bleona i “bindet” dhe përveç puthjes, ajo i ka plotësuar edhe një dëshirë tjetër.

Ishte pikërisht fakti që ajo erdhi në emision pa grim.

Moderatori u shpreh:

“I thash do vish pa grim dhe shikoni, ka ardhur pa grim fare”

Mbrëmja e djeshme u shoqërua edhe me polemika të shumta në emision.

Shkak u bë improvizimi i aktorit Rezart Veleshnja.

Ky i fundit ka realizuar videon e procesit të ngrirjes së vezëve nga Bleona.

Kjo gjë nuk u prit mirë nga këngëtarja, e cila ishte gati të linte studion.

Shiko Videon:

Previous articleYlli Merja : Ja se si të largoni fare lehtë një problem të madhë të stinës pa përdorur il’açe
Next articlePunëtori që habiti të gjithë me zërin e tij, dëgjojeni si këndon