Home Uncategorized Kam qe 16 vjeç qe e perdor dhe nuk harxhoj para ne...

Kam qe 16 vjeç qe e perdor dhe nuk harxhoj para ne farmaci me kremera : Almenda Abazi tregon sekretin e saj per nje fytyre te paster dhe pa

297

Almeda është pa diskutim një nga vajzat më të bukura shqiptare dhe kurorëzimi si Miss Albania në 2008-n, por edhe si Miss Globe International në po të njëjtin vit, e konfirmon këtë gjë.

Sot megjithese ajo jeton e rrethuar mes luksit, bukuroshja zgjedh të përdorë produkte tejet natyrale, duke evituar sa me shume produktet e tjera.

Së fundmi ajo ka ndarë në rrjetin e saj social, një maskë 100% natyrale me përbërës shumë të thjeshtë që përfshijnë: kafe turke, mjaltë, kos, të verdhë veze dhe pak kanellë që bën magji për fytyrat e thata dhe e bën lëkurën e saj si një bebe.
“Është një maskë që unë e kam përdorur që 16 vjeçe dhe jam shumë e lumtur me të, të them të drejtën. Më pëlqen shumë. Nuk vë para asaj maske asnjë trajtim.”-tha ajo dje në një lidhje Skype për Rudina Magjistarin,

Previous articleMe grip apo me Koronavirus ? Ja se si ta dalloni sipas mjekut te njohur dhe si duhet te veproni qe mos ta ngaterroni
Next articleJa se si e pregatita unë limonin dhe largova dhjamin nga trupi im në mënyrë tepër të shpejtë