Home Uncategorized Kap gruan shtatzënë duke e tradhtuar me pronarin, burri i bën atë...

Kap gruan shtatzënë duke e tradhtuar me pronarin, burri i bën atë që s’ia priste mendja kurrë

225

jë burrë ka kapur bashkëshorten e tij duke e tradhtuar. Ai i ka vënë asaj një kamer të fshehtë dhe e ka përgjuar, pasi nuk ishte tërësisht i bindur për mungesën e besnikërisë nga ana e saj.

AI thotë se e shoqja nuk e puthte më, nuk kryenin më bashkë marrëdhënie seksuale, e madje as nuk gatuante më në shtëpi për të dhe 5 fëmijët e tyre. Ai punësoi një dedektiv dhe e kapi duke e tradhtuar ‘me pronarin e shtëpisë në të cilën e shoqja ki9shte shkuar të punonte si pastruese.

Djalli fillimisht e provokoi, por edhe ajo nuk e zgjati shumë rezistencën. I acaruar nga ato pamje, burri shpërthen në ulërima, ndërsa thotë se do t’u tregojë gjithçka 5 fëmijëve të tij. Ai tregon se e shoqja pret fëmijën e gjashtë.

Previous articleTest psikologjik i dritares: Zgjidh një dhe zbulo kush je
Next articleAjo është 22 vjeçe dhe shtatzënë për herë të katërt, zbulimi në eko i jep fund lumturisë