Home Uncategorized Kapni Fatin! Fatsjellësi zbulon fatin që do prèkesh në të ardhmen

Kapni Fatin! Fatsjellësi zbulon fatin që do prèkesh në të ardhmen

86

A e keni mësuar se cili objekt ju sjell më shumë fat në jetën tuaj. Me sígùri që ju e dini se kur ju mùngòn fati, ju mbani me vete objektin tuaj që ju afron me fatin, por sot do t’ju tregojmë një test për 3 objektet më të fùqíshme.

Mònèdhat e flòrinjta, katèrfili (me katër gjethe) apo pátkoi i ártë, që në kohët e láshta njihen si objekte që e afrojnë sa më shumë fatin me njeriun.

Dhe kështu, ai që i mban këto objekte do të jetë gjithnjë i mbështetur nga një energji pozitive dhe po t’i ecë sa më mbarë në jetën e tij në të tashmen dhe në të ardhmen.

Por, të fokusoheni tek testi i sotëm. Kush është qëllimi i këtij testi?

Ju keni pèrbállë 3 objektet më të fùqíshme të fatit të mbarë dhe me një qetësi të plotë dhe kur të jeni shumë të bíndur, bëni zgjedhjen tuaj dhe më pas do të merrni një mesazh që vlen për të tashmen, por edhe për të ardhmen tuaj.

Mònèdhat e árta – Begati po afrohet në jetën tënde.

Besoj se shumica prej jush do të zgjidhnin mònèdhat e arta, pasi secili dëshiron të ketë sa më shumë lèkè në jetë.

Epo, këtë radhë, këto mònèdha nuk do t’ju japin vetëm një mesazh për financat tuaja, por edhe për gjèndjen tuaj shpirtërore.

E dini se ju bëtë zgjedhjen e duhur pasi jë fat i madh do të mbështesë lumturinë tuaj dhe për ju ditët në vijim dhe deri në fùnd të vitit 2020 do të jenë të lumtura dhe ju nuk do të dèrdhní asnjë pikë lòti.

Ju duhet të mjáftoheni me këto që keni në jetë dhe t’i gëzoheni gjendjes tuaj në familje, e cila do të marrë shumë lumturi nga një fòrcë energjike pozitive prej Universit.

Duhet të tregoni mirësjellje dhe mirësi ndáj kësaj fòrce dhe të mos ndáloni së besuari se gjërat e mira ndodhin përditë.

Përveçse lumturisë dhe mirësisë edhe bòllëku do të hyjë në shtëpinë tuaj. Në këtë mënyrë, nuk do ta ndieni më nêvòjën e dhímbjes së kohës për tu shqètèsuar për bòrxhet apo marrjen e hùasë, pasi në punën tuaj dhe në biznesin tuaj do të vijë një ngrítje e madhe financiare.

Katërfili i fatit – Dëshirat e tua do të realizohen, por shpèjt.

Deri tani jeta ju ka ofruar shumë mùndësi dhe ju i keni pranuar të gjitha pa u ankùar kurrë dhe pa i várùr kùrrë tùrinjtë. Nuk jeni bërë kùrrë xhèlòzë për arritjet e të tjerëve dhe mbi të gjitha ju gjithnjë keni treguar një shpirt të dashur dhe paqësor.

Epo, ju keni bërë zgjedhjen e duhur pasi katërfili është objekti më i fùqíshëm që ju afron me fatin dhe për sjelljen tuaj si një engjëll mbi tokë, ti do të bekohesh me një fat që do të të përmbushë çdo bòshllèk të jetës tënde.

Nëse ke nèvòjë për shëndet, pára, lumturi, dashuri, apo çfarëdo tjetër, ju duhet vetëm t’ia kërkoni Universit, pasi ju shumë shpejt do të realizoni të gjitha ato që ju kanë mùnguar.

Shijojeni këtë moment të jetës tuaj dhe qëndroni sa më pranë familjarëve, të cilët ju adhurojnë si të jeni feneri i dashurisë së tyre. Madje, ju mùnd të merrni njëfarë kohe pùshim nga jeta juaj dhe ta kaloni me ta sepse kjo kohë do t’ju lidhë akoma në shumë.

Mos u mèrzísni për çfarë ndodhi deri më tani dhe mos u shqètèsoni se çfarë do të ndodhë në të ardhmen tuaj.

Engjëjt do t’i kesh pranë nëse vazhdon të sillesh kështu dhe mbi të gjithë Universi gjatë gjithë jetës tënde do të të tregojë shenja se si të krijosh një të ardhme të sigurt.

Edhe pse jeta është shumë e shkurtër, ju sërish zgjodhët ta jetoni në mënyrën më të thjeshtë, ndáj dhe tani është koha që ju të merrni frýtet e thjeshtësisë tuaj.

Do të merrni dashuri dhe do të bekoheni me të gjithë energjinë pozitive të këtij Universi madhor, sepse vetëm ju e meritoni këtë moment hýjnor.

Edhe pse një kategori e madhe njerëzish nuk do të pëlqejnë arritjet e tua dhe mbështetjen e madhe që fati do t’ju japë, ata në hèshtje mùnd t’ju ínfèktojnë me zílínë e tyre, por mos u shqètèsoni aspak pasi fùqía e madhe e fatit tuaj do të shkátèrrojë të gjithë sytë e kèqínj. Vetëm besoni!

Patkoi i artë – Páqe shpirtërore dhe një válë dashurie po të vjen.

Universi të jep një këshillë të artë: Nëse nuk e ke deri tani, ju duhet të vini një patkua në derën e shtëpisë tuaj, pasi kjo do të jetë shenja që ju afroni mirësinë e fatit të mbarë.

Për ju do të jetë një periudhë reflektimi dhe një ndrýshim i madh emocional po vjen në jetën tënde. Kjo për arsye se deri më sot ti i ke mbajtur lòtët në fshèhtësi.

Një familjar, një mik, një i afërm, një koleg pune apo edhe një shef yti të ka shkáktuar dhímbje që vetëm shpirti yt po i njeh ndáj dhe zèmra jote ka nèvòjë për më shumë dashuri.

Dhe këtë dashuri do e kesh shumë shpejt, sepse nuk je një person që meriton vùájtjen, por je një krijesë mahnitëse dhe e thjeshtë që meriton paqen e brendshme dhe lumturinë në sytë e tu.

Fshíjí lòtët, pasi një aromë fati të mbarë do të të vijë nga zgjedhja e patkoit të artë. Ju gjithë jetën ia keni zbukuruar jetën të tjerëve, duke u shtuar gëzim e lumturi, por tani është koha të merrni shpërblimin tuaj

Previous articleDo ndodhi nga 29 e 31 tetor! Urgjènt Zgjidhni Numrin, Zbulo Mesazhin Engjëllor
Next articleDuhet ti beni syte kater per tradheti/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi