Home Uncategorized Kjo është vajza brune e Joe Biden që mund të zëvendësojë Ivanka...

Kjo është vajza brune e Joe Biden që mund të zëvendësojë Ivanka Trumpin

85

Ivanka Trump ka pasur një ndikim të madh në Shtëpinë e Bardhë në këto 4 vite. Vajza e Parë e Shteteve te Bashkuara ka ndjekur nga afër takimet më të rëndësishme të të atit, duke qenë gjithmonë krahu i djathtë i Donald Trump.

Por, rezultatet e deritanishme tregojnë se Ivanka dhe bashkëshorti i saj Jared Kushner shumë shpejt mund të jenë jashtë Shtëpisë së Bardhë.

Rivali demokrat i Trump, Joe Biden ka marrë kryesimin në Pensilvani dhe tani është drejt fitores, duke udhëhequr në katër nga shtetet e mbetura.

Mediat e huaja shkruajnë se Ivankën dhe Jared Kushner mund t’i zëvendësoje Ashley Biden dhe burri i saj, kirurgu plastik Howard Kerin, 53 vjeç.

39-vjeçarja Ashley ka qenë në krah të të atit gjatë fushatës elektorale dhe ka një karrierë të gjatë si aktiviste.

Previous articleSapo humbi zgjedhjet, por Donald Trump mund të humbasë dhe gruan
Next article“Lamtumirë o i shtrenjti im, po qaj si asnjëherë më parë. Erdhe dhe ike në nëntor”