Home Uncategorized Kjo grua ka gjetur sekretin se si të pastroni divanet dhe ti...

Kjo grua ka gjetur sekretin se si të pastroni divanet dhe ti bëni ato si në ditën e parë që i keni blerë

255

Pjesa më e madhe e grave e kanë shumë problem pastrimin e divanëve, sidomos nëse janë ngjyrë e çelur.

Natyrisht ka shumë shërbime profesionale që ofrojnë pastrimin e mobiljeve, por janë të kushtueshme.

Një grua australiane ka përdorur tabletat për pastrimin e dhëmbëve për t’i bërë divanet dritë.

Ajo ka blerë një kuti me tableta për pastrimin e dhëmbëve dhe gjithçka tjetër që i duhej ishte një shishe spray bosh.

Ajo shpjegon se në shishe ka hedhur një tabletë dhëmbësh, ujë dhe ka spërkatur divanët. Mbasi e ka lënë solucionin të veprojë për 5 minuta, ka përdorur një detergjent enësh për t’i fërkuar.

Ajo e ka ndarë këtë përvojë në rrjetet sociale dhe rezultatet ishin të mahnitshme

Previous articleE rëndë! Autobusi shqiptar aksidentohet në Kroaci, disa të plagosur (FOTO)
Next articleMaska 5 minutëshe e cila do t’iu bëj juve të dukeni më e re dhe lëkura juaj do të marrë një