Home Uncategorized Kjo ndodh vetëm në Top Channel, Ana zhv esh lak uriq djalin...

Kjo ndodh vetëm në Top Channel, Ana zhv esh lak uriq djalin gjatë takimit: Nuk jam mësuar të më… (VIDEO)

105

Gjatë puntatës së djeshme, në “Përputhen” u transmetua takimi ndërmjet Anës dhe Beartit. Dyshja realizuan një lojë me dë.nime, gjatë së cilës Ana i ho.qi bluzën konkurrentit. Pjesë nga biseda Gjatë puntatës së djeshme, në “Përputhen” u transmetua takimi ndërmjet Anës dhe Beartit. Dyshja realizuan një lojë me dë.nime, gjatë së cilës Ana i ho.qi bluzën konkurrentit. Pjesë nga biseda mes tyre:Ndiqeni Më poshtë videon

Bearti: Shpejt më zhv.eshe. Nuk jam mësuar të më zhve.shë një femër. Ana: Ka gjithmonë një herë të parë, mos u mërzit! Kujdesu për gjërat e tjera të mos zhvi.shesh më, se kjo iku. Bëj shaka.Më pas, Bearti i dha d.ënim që ta puthte.

Bearti: Ti të më puthësh mua, e kam parë që të gjithë djemtë të kanë puthur ty, e unë dua të jem pak më i veçantë: të më puthësh ti mua. Ana: Fitove vetëbesim shumë shpejt ti djalë. VI DEO

Previous articleNëse je femër dhe të dh emb ‘zo gu’ duhet ta lexosh urgjent këtë…!!!
Next articleSa te hapet kufiri Bleona do kthehet ne shtepi, deklarata e forte e gjyshit te saj