Home Uncategorized Ku po shkon bota/ Gruaja nga Tirana tregon dramën e jetës: Kapa...

Ku po shkon bota/ Gruaja nga Tirana tregon dramën e jetës: Kapa burrin në krevat duke e bërë me një burrë tjetër, jam në hall

227

Jam nga Tiranë dhe të premten e kaluar shkova në Golem tek shtëpia ku jetojnë prindërit, meqë janë të moshuar.

5 probleme shëndetësore që mund t’i ndreqësh duke qarë – PORTALB

Në plan e kisha të kthehesha të dielën, por me qenë se nuk po më rrihej, vendosa të kthehesha të shtunën në darkë.

Kur u ktheva, rreth orës 9:30, pashë që tek parkimi para shtëpisë se kam shtëpi private ishte e parkuar një makinë, të cilën nuk kisha kurrë parë! U futa brenda dhe pashë që ishte errësirë në katin e parë. Pasi kalova koridorin, dëgjova zhurma nga dhoma e gjumit në katin e dytë dhe u ngjita lart për të parë. Shoh derën e dhomes gjysëm të hapur dhe gjithashtu shihja dikë që lëvizte.

U afrova edhe pak dhe mbeta e SHOKUAR!!!

Burri po ja merrte në g… një mashkulli tjeter. S’mund t’u besoja syve. U largova pak nga dera që të mos më shihnin, ndërkohë që ata po lëviznin.

Ata vazhdonin e rënkonin nga kënaqësia …unë isha kompet e shokuar. U largova pak para se ai të pr….. Mora makinën e u nisa tek shtëpia e prindërve këtu në Tiranë, se i kisha çelësat. Prita rreth një orë dhe e mora në telefon për t’i thënë që po vija.

Kemi 16 vite të martuar dhe se di sa kohë mund të ketë që burri im shkon me meshkuj të tjerë!!! Unë kam rreth 2 vite që flas me një mashkull në chat, por që s’kam pranuar ta takoj, ndërkohë me burrin s’bej me asgje.

Ai e pranoi dhe me tha qe nuk e le dot ate, jam ne gjendje shume te keqe.

Previous articleU lidh me djalin me ngjyrë 19 vite më të ri se ajo, aktorja shqiptare nënë e tre fëmijë ta prek shpirtin: Më lini të jem e lumtur, pse më fyeni?!
Next articleKush është shqiptari, ja fotoja e autorit të su lmit t err o rist në Vienë/ Ja kujt i kishte shpallur besnikëri pak para ngjarjes, ç’kishte postuar në Instagram