Home Uncategorized Kush është Fatsjellësi jot? Më Thuaj Shenjën e Horoskopit, të ta them...

Kush është Fatsjellësi jot? Më Thuaj Shenjën e Horoskopit, të ta them Tani!

216

Njerëzit kanë nèvòjë për shumë fat në jetën e tyre për t’i ecur gjërat sa më mbarë dhe në lutjet e shumta që ne kemi, gjithnjë themi: “Dua sa më shumë të jem e mbështetur nga fati im i mirë”.

Por, ju mùnd ta mbani hajmalinë tuaj fatsjellëse në çdo moment pranë jush dhe në këtë mënyrë të jeni në çdo kohë në praninë e fatit tuaj të mbarë dhe të mos hásni asnjë tèlash në jetën tuaj.

Ju e dini se cila është Hájmália juaj që ju afron me fatin e mbarë? Nëse nuk i keni idetë e qarta dhe nëse ende nuk e keni mësuar saktë se cila është Hájmália juaj, ne po ua tregojmë tani.

Ju duhet vetëm të na tregoni se cilës shenjë të Zodiakut i përkisni dhe më pas do t’ju zbulojmë menjëherë hajmalinë tuaj të fatit.

Hájmália e shenjës së Dashit:

Ju jeni një shenjë plot emocione të fòrta dhe ndjenja të pastra dhe ju pëlqeni shumë ngjyrat që janë të fòrta dhe shumë romantike.

Ju doni të dini se cila është Hájmália juaj?

Planetët janë Hájmália juaj siç është dielli, hëna e ndritshme dhe yjet lart në qíell. Për të pásur sa më shumë fat në jetën tuaj mbani me vete një gur të rubinit pasi garantohet se ju afron shumë me fatin.

Hájmália e shenjës së Demit:

Duke qenë se jeni një nga shenjat më të adhurueshme dhe më të fòrta të Zodiakut, ju cilësoheni si një hekur i vërtetë ndáj dhe hajmalitë tuaja duhet të përbëhen prej metaleve.

Çdo várèse, unazë dhe sendet e tjera të metalit të shoqëruara me një gur fatsjellës, do t’ju garantojë në jetë shumë shëndet të mirë, një pásùri të madhe dhe një dashuri plot emocione të ëmbla.

Këshillë: Duke filluar që sot, në derën e shtëpisë tuaj mbani një símbòl të patkoit.

Hájmália e shenjës së Binjakëve:

Ju jeni një shenjë e bekuar prej engjëjve dhe kështu ata ju kanë sjellë si hajmalinë tuaj pëllumbin dhe zogjtë. Kështu, ju tregoheni një shpirt i lirë dhe plot kreativitet.

Nëse doni që të keni sa më shumë fat, në ambientin ku jetoni, ku punoni duhet të keni një pendë zogu që të keni sa më fat pranë jush.

Nëse mendoni se ju ka prèkùr syri i kèq, mbani një pasqyrë në vogël në xhepin e xhupit, ose të xhaketës tuaj.

Hájmália e shenjës së Gaforres:

Jeta juaj është e kulluar, e pastër dhe símbòli që ju kanë bekuar engjëjt është uji i pastër. Për të gjithë ata që kërkojnë të kenë sa më shumë fat në çështjet e dashurisë, duhet të mbajnë me vete perlat e bízhùterive.

Nëse ju kërkoni ta keni fatin në çështje të tjera si në financa apo në shëndet, ju duhet të keni me vete në çdo moment një çelës.

Hájmália e shenjës së Luanit:

Jeni shenja më e fòrtë e Zodiakut dhe për këtë ke një mbështetje të veçantë prej Universit. Gjithsesi, nëse kërkon ta kesh gjithnjë fatin pranë, duhet të kesh sa më shumë bízhùteri të florinjta me vete. Kështu, do t’i shtosh më shumë begatinë dhe mirësinë të ardhmes tënde.

Hájmália e shenjës së Virgjèreshës:

Universi ju dhuron një dashuri aq të madhe sa është dhe deti i pafund ndáj dhe për ju një símbòl që do t’ju sillte shumë fat do të ishte një gur që ju do ta merrni në breg të detit.

Nëse e keni një të tillë mbajeni në çdo moment të jetës tuaj, pasi do t’ju sígùrojë shumë prosperitet.

Hájmália e shenjës së Peshores:

Universi të dhuron qíellin dhe për Universin ti je si një zog. Është e qartë se símbòli që ta sjell fatin është një zog, dhe për këtë arsye ju duhet të mbani mend këto:

Po që se e kërkoni fatin tek financat, gjeni një fotografi të falkoit dhe mbajeni me vete, ndërsa nëse keni nèvòjë për dashuri dhe për më shumë shëndet të mirë, mbani me vete një fotografi të një pëllumbi të bardhë.

Hájmália e shenjës së Akrepit:

A e dini se kush ju sjell më shumë fat në jetën tuaj? Hëna dhe ndíkími i saj… Po ju mùnd të habiteni por kjo është shumë e vërtetë dhe sa herë të ketë ndrýshime tek Hëna do të ketë një ndrýshim dhe në jetën tënde. Pra, mbaj një várèse të argjentë në trup, të kesh fat!

Hájmália e shenjës së Shigjetarit:

Ju jeni një shpirt shumë romantik dhe një person që i dhuroni dashuri të gjithë njerëzve, ndáj dhe engjëjt të kanë bekuar me një zèmèr të artë. Çfarë ju sjell fat juve.

Nëse do të mbani me vete një várèse që të ketë një zèmèr, kjo do të jetë më se e mjáftueshme për t”i hapur dyert fatit tuaj.

Hájmália e shenjës së Bricjapit:

Që nga nesër duhet të shkoni në një dyqan dhe të kërkoni për një kristal apo një gur çfarëdo. Nuk ka rëndësi përbërja e tij, por nëse mbani me vete një byzylyk prej kristalesh apo gurësh, të jesh e sigùrt se fatin e ke në çdo hap të jetës tuaj.

Hájmália e shenjës së Ujorit:

Ti je një person që nuk ndálon kurrë. Je aq shumë e motivuar për të krijuar një të ardhme të qetë dhe të begatë sa që ti je si një flutur që kërkon vetëm mirësi. Për këtë arsye, ju do të keni hájmalinë tuaj nusen e pashkës.

Hájmália e shenjës së Peshqve:

Ashtu si Peshqit që rrinë në ujë dhe ti do të jesh një person që Universi të bekon me një fat të madh sa një Oqean.

Për të pásùr fatin në krahun tuaj, nëse mbani një várèse, ju duhet të merrni një símbòl të delfinit dhe ta vini tek várèsja juaj. Do ta ndieni shumë shpejt ndrýshimin dhe praninë e fatit të mbarë!

Previous articleStudimi i fundit : Shenja me e re e Koronavirusit, shfaqet fiks pas 1 Jave
Next articleMjekët gjejnë një letër tr.ondi.tëse në duar të një djali 7-vjeçar, i rr.ah.ur për vd.ekje nga prindërit e tij