Home Uncategorized La takim me nje grua ne hotel,por kur shkon atje ‘tronditet’ se...

La takim me nje grua ne hotel,por kur shkon atje ‘tronditet’ se cfar sheh…

453

Burri ishte fr eku ent ues i rregullt në një chat spe cifik për takime ero tike. Kur shkon në hotel i iku mendja, pasi përballë i doli kunata, motra e gruas. Dhe nuk kishte sh ok më të madh.Ai ten toi të qet ëso nte kun atën e t’i kërkonte të mos i thoshte gjë gruas, por një gjë e tillë nuk ndo dhi. Ajo vrapoi te e motra dhe i tregoi gjithçka.Ngj arja ka ndo dhur në Itali dhe pas kësaj gruaja e tij jo vetëm e për zuri nga shtëpia, por ia ho dhi të gjitha rrobat jashtë. Çështja e çif tit ka përfunduar në derën e avokatit

Previous articleMuaji Nentor vjen me shume FAT/ Astrologia Susan Miller jep parashikimin per te gjitha shenjat
Next articleI ka bërë si tullumbace/ Modelja nuk ndalet, do ta rris gj oksin derisa…