Home Lajme Lëkundjet sizmike nuk po ndalen në Maqedoninë e Veriut, tërmeti u ndje...

Lëkundjet sizmike nuk po ndalen në Maqedoninë e Veriut, tërmeti u ndje dhe në këtë tona të Shqipërinë

75

Një tjetër tërmet ka rënë në Maqedoni. Lëkundjet janë ndjerë pak më parë, rreth orës 15:25 minuta.

Lëkundjet janë ndjerë edhe në Shqipëri deri në Tiranë në katet e larta të pallateve. Nga tër meti nuk ka d ëme dhe as të lënduar. Gjatë gjithë ditës janë ndjerë lëkundje me epiqëndër në Maqedoninë e Veriut.

Previous article(Video) Ja si u tund e shkund dyqani gjatë kohës që ra tërmeti i fortë që u ndje dhe në Shqipëri
Next articleVjen lajmi i keq nga Greqia/ Ja deri kur do zgjasë karantina