Home Uncategorized Lindi djalin e Eduart Grishajt, por ja kush është burri i parë...

Lindi djalin e Eduart Grishajt, por ja kush është burri i parë i Arbana Osmanit dhe ku jeton ai tani: Janë ndarë keq

188

Moderatorja e njohur Arbana Osmani është treguar gjithnjë diskrete për jetën privatedhe ish-bashkëshortit të saj Arditit.

Detaje të reja nga ndarja e Arbana Osmanit! Ja arsyeja vërtet sepse u nda nga burri

er kete te fundit ne të gjithe dimë shumë pak. Arbana është nënë e një djali të quajtur Joni. Babai i Jonit edhe pse pas 16 vitesh martesë me moderatoren ka qëndruar gjithnjë larg kamerave.

Ai quhet Ardit dhe është financier me profesion. Sipas asaj që thonë miqtë e moderatores, Arditi është 8 vite më i madh se Arbana dhe se pas ndarjes jo miqësore e la Shqipërinë për t’ju drejtuar Amerikës.

Lidhja e Arbana Osmanit me Eduartin, regjisorin e programit të saj u komentua pafund dhe bëri shumë zhurmë në media derisa çifti e pranoi publikisht. Pas shumë muajsh lidhje, Arbana dhe Eduardi para ca ditesh jane bere prinder te nje djali te cilin e quajten Dielli.

Previous articleZgjoheni në mëngjes me duar të fryra ? Mos e konsumoni më këtë ushqim në mbrëmje
Next articleDo të qani! Kthehet papritur në drekë në shtëpi, gjen gruan…! Ja çfarë shkruhej (video)