Home Uncategorized Luana Vjollca i lë të gjitha pas, mbi 5 mijë euro çdo...

Luana Vjollca i lë të gjitha pas, mbi 5 mijë euro çdo të shtunë në Top Channel

81

Luana Vjollca cdo te shtune mahnit fansat e saj me daljen ne ekran. Por e dini sa kushtojne veshjet e saj?

Faqja “What they wearin”, që bën një skaner të imtësishëm mbi veshjet e shumë personazheve të famshëm, ka zbardhur të gjitha etiketat e Luanës, së bashku me faturat.

Për veshje, këpucë dhe aksesorë të markave të shtrenjta, Luana shpenzon mesatarisht 5 mijë euro në çdo të shtunë.

Dhe po t’i shtosh kësaj edhe shpenzimet për grimier personal dhe stilist flokësh, shuma del edhe ca më shumë se aq.

Luana ka harxhuar 5,490 euro për këtë fustanin e kuq dhe 490 euro për rripin

Previous articleMilaim Zeka i thot Elida Rudit e ke gjoksin e madh dhe… por shiko si reagon Gjiko live te Luana…
Next articleI dhanë fund jetës për t’u ringjallur, çfarë u zbulua nga kontrolli i celularëve të Zhaneta e Anisa Josifit