Home Uncategorized Lyeni qafën me lëngun e qepës së kuqe dhe ju do të...

Lyeni qafën me lëngun e qepës së kuqe dhe ju do të shpëtoni një herë e mirë nga ky problem

159

Qepët e kuqe përmbajnë shumë vitamine dhe minerale, përfshirë kalciumin, magnezin, kaliumin, vitaminat C,K etj.

Ato e mbajnë trupin të shëndetshëm dhe ndihmojnë në parandalimin e shumë sëm. undjeve. Qepët e kuqe janë shumë të shëndetshme kur gatuhen, mirëpo më të shëndetshme janë pa i gatuar.

Në rast se keni probleme me tiroidet në qafë, qepët do të jenë shërimi juaj!

Dr. Igor Knjazkinfrom nga Petersburg, është ai që e ka zbuluar një recetë, ku thotë se në mbrëmje para gjumit duhet të preni një qepë të kuqe në atë mënyrë që lëngu të rrjedh nga ajo.

Previous articleRealizoi një selfie dhe e hodhi në Facebook, miqtë e djalit zbuluan detajin dr.ithë.rues në foto
Next articleKonsumoni 2 banane në ditë për 1 muaj rresht : Cdo person që është mbi 40 vjec do të na falenderoj që i treguam