Home Kuriozitete Martohet me plakun 68-vjeçar, pas 3muajve i ndodhë e papritura…

Martohet me plakun 68-vjeçar, pas 3muajve i ndodhë e papritura…

113

një vajzë e re vendosi të martohej me një burrë 68-vjeçar, pasi kishte kaluar një jetë të vështirë e plot me vuajte.

Pas tre muaj martesë ajo mësoi të vërtetën shokuese të jetës së saj. Kishte lidhur kurorë me gjyshin e saj biologjik.

Protagoniste e kësaj historie është një 24- vjeçare me origjinë nga Jacksonville, e cila kishte lënë pas dy martesa të dështuara dhe kishte pasur një raport të vështirë me familjen e origjinës.

E reja dhe i moshuari u njohën në një sajt takimesh online, ku pasi u takuan dhe u lidhën, vendosën të martoheshin me njeri tjetrin. Pas tre muajsh, u zbulua surpriza e hidhur, teksa vajza po shikonte disa fotogra të vjetra të bashkëshortit të saj, ku ai shihej me djalin e parë, të cilin i moshuari nuk e kishte takuar më.

Ai fëmijë ishte babai i 24- vjeçares. Vetëm pas martesës ata zbuluan se ishin gjysh e mbesë, por pavarësisht kësaj për momentin nuk kanë ndërmend që të ndahen.

Previous articleE gjeni dot se cili është gruaja në fjalë ? Foto e bërë para 31 vitesh, sot është një ndër personat më të dashur në
Next articleE pabesueshme/ Zbuloni vendin ku bien 40000 vetëtima brenda një nate