October 1, 2023

Aktori Salsano Rapi ishte i ftuar sot në “Breaking” në Top News për të folur për eksperiencën e tij në Dancing with the Stars.

Por ai ndau detaje edhe nga jeta e tij personale. Për herë të parë, ai tregoi për puthjen e parë me bashkëshorten Erjona Kakeli.

Aktori tha se ka qenë ajo që e ka puthur e para.

‘Më përp asi pas murit, ma rr mbeu e para’, tha Salsano.

Na është prezantuar se është nga qyteti i Elbasanit, por duket se ka disa gjëra që nuk i dimë për moderatorin e njohur Salsano Rrapi.

Si fillim, mbiemri i tij nuk është Rrapi, por Rapi dhe moderatori nuk është nga qyteti i Elbasanit.

Origjina e tij e largët është nga Librazhdi dhe këtë e ka treguar më së miri me anë të një postimi në profilin e tij në Instagram, shkruan meganews.al.

Salsano ka postuar një video ku shihet në liqenin e Fushë Studnës, një vend i largët turistik që ndodhet në rrethin e Librazhdit.

Në videon e publikuar, prezantuesi shkruan: Origjina”.

Deklaron kot se është nga Elbasani, nuk do ta be soni origjinën e vërtetë të Salsano Rrapi/tirana1.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *