Home Uncategorized Me plot “surpriza” dhe “të papritura”, publikohet horoskopi javor nga 30 nëntori...

Me plot “surpriza” dhe “të papritura”, publikohet horoskopi javor nga 30 nëntori deri më 6 dhjetor

205

Dashi: Drejt rilindjes

I dashur Dashi, këtë javë planeti Mërkur do të hyjë në shenjën e Shigjetarit : duke filluar nga e mërkura, do të fillojë një periudhë pozitive për shenjën tuaj, e cila do të jetë në gjendje – nga fundi i muajit – të rimarrë energjinë dhe pozitivitetin, drejt këtij udhëtimi të rilindjes që do jete 2021 per ty! E shtuna dhe e diela do të jenë dy ditë veçanërisht me fat, falë një Hëne të bukur të gatshme për t’ju gëzuar dhe për t’ju dhënë një lajm të mirë.

Demi: Ditë nervoze …

I dashur Demi, më në fund këtë javë planeti Mërkur nuk do të jetë më në kundërshtim me shenjën tuaj! Duke filluar nga e mërkura, disa blloqe në vendin e punës mund të shkrihen, duke ju lejuar të planifikoni një të ardhme të re. Venusi, për fat të keq, mbetet në opozitë: planeti i dashurisë thekson kontrastet me partnerin dhe nuk do të jetë e lehtë të shmangni diskutimet, veçanërisht në ditët nervoze të shtunën dhe të dielën

Binjakët: Mërkuri përballë …

Të dashur Binjakë, fatkeqësisht këtë javë do të shohim hyrjen e planetit Mërkur në kundërshtim me shenjën tuaj: në kontekstin e punës dhe komunikimit me të tjerët, do të lindin disa vështirësi të tjera dhe nuk do të jetë gjithmonë e lehtë të kuptoni këndvështrimin tuaj. Shfrytëzoni më së miri ditët: e hënë dhe të martësn, kur mund të përfitoni nga një Hënë e shkëlqyer së bashku , e cila gjithashtu do të favorizojë sferën e ndjenjave.

Gaforrja: Hëna me fat

E dashur Gaforre, këtë javë mund të mbështeteni në një Hënë të bukur së bashku të mërkurën, të enjten dhe të premten: do të jenë tre ditë vërtet fatlume, në të cilat gjendja juaj shpirtërore do të përmirësohet gjithashtu. Venusi i favorshëm për tërë javën ju jep bashkëpunim me partnerin tuaj dhe shumë pasion. Mërkuri, i favorshëm deri të mërkurën, mund të sjellë disa lajme të mira në punë.

Luani: Lajme të mira

I dashur Luan, një lajm i mirë po vjen për shenjën tuaj! Duke filluar nga e mërkura, planeti Mërkur do të ndalojë t’ju pengojë, veçanërisht në vendin e punës, dhe do t’ju sjellë mundësi të reja. Në dashuri, për fat të keq, Afërdita në një pozitë të pafavorshme do të theksojë kontrastet në çift, por nëse ka dashuri do të jeni në gjendje të dilni më të fortë se më parë! Ditë super fat të shtunën dhe të dielën, me hënën në shenjë.

Virgjëresha: Përfitoni nga fillimi i javës

E dashur Virgjëreshë, shfrytëzoni më së miri ditët e së hënës dhe të martës, kur planeti Mërkur do të jetë akoma në anën tuaj dhe mund t’ju ndihmojë të zgjidhni disa çështje të pazgjidhura në punë ose në familje: duke filluar nga e Mërkura, mund të lindin disa vështirësi të tjera. Afërdita në një pozicion të favorshëm vazhdon të mbështesë marrëdhënien tuaj romantike, do të ndihmojë beqarët të bëjnë takime që synojnë të zgjasin.

Peshorja: Mërkuri kthehet për t’ju ??buzëqeshur

E dashur Peshore, këtë javë planeti Mërkur do të marrë një aspekt të favorshëm për shenjën tuaj: në javët e ardhshme gjithçka do të duket se do të kthehet në lëvizje dhe deri në fund të muajit do të shihni mundësi të shkëlqyera që vijnë! Bëni durim nëse ndiheni të lodhur ose veçanërisht të stresuar: kjo është për shkak të kundërshtimit të gjatë nga Marsi që kërkon shumë energji.

Akrepi: Lamtumirë, Mërkur

I dashur Akrep, të mërkurën planeti Mërkur do të braktisë shenjën tuaj për të kaluar në atë të Shigjetarit, por përsëri mund të mbështeteni në ngarkesën e energjisë pozitive që ju ka lënë të filloni një projekt të ri ose të pohoni veten në vendin e punës. Venusi në shenjë vazhdon t’ju ??japë kënaqësi të madhe në fushën e ndjenjave: nëse jeni beqar, dijeni se do të zgjasë pak më shumë!

Shigjetari: Mirësevini, Mërkur

I dashur Shigjetar, a jeni gati ta mirëprisni Mërkurin në shenjën tuaj ? Këtë javë, duke filluar nga e mërkura, planeti i komunikimit do të hyjë në bashkim dhe, së bashku me Diellin, do t’ju japë një pajisje shtesë: ju do të jeni në gjendje të pohoni veten, veçanërisht në vendin e punës. Lajme të mira që vijnë në gjysmën e dytë të javës. Ndërkohë, kushtojini vëmendje Hënës në opozitë të hënën dhe të martën.

Bricjapi: Hëna e kundërt …

I dashur Bricjap, këtë javë do të duhet të duroni Hënën në opozitë të mërkurën, të enjten dhe të premten, ditë të cilat do të jetë mjaft të rënda. Për më tepër, Marsi i pafavorshëm do t’ju ??bëjë të ndjeheni pa energji. Mos u shqetëso, sidoqoftë: ke Venusin, Jupiterin dhe Merkurin në krah , të gatshëm për të të dhënë një lajm të mirë, si në sferën sentimentale ashtu edhe në atë të punës, në të cilën mund të marrësh një konfirmim të rëndësishëm.

Ujori: Diskutime me partnerët …

I dashur Ujor, këtë javë – më në fund – planeti Mërkur do të ndalojë t’ju pengojë dhe, duke filluar nga e mërkura, do të fillojë të veprojë në favorin tuaj. Një lajm i mirë mund të mbërrijë në javët e ardhshme, veçanërisht në lidhje me fushën e punës. Në fushën e ndjenjave, megjithatë, do të ketë diskutime me partnerin, veçanërisht në ditët e Hënës së kundërt :të shtunën dhe të dielën.

Peshqit: Ditë “të nxehta”

Të dashur Peshq, këtë javë, për fat të keq, planeti Mërkur do t’ju kthejë shpinën : duke filluar nga e mërkura, mund të keni disa vështirësi më shumë për të pohuar veten, veçanërisht në vendin e punës. Sidoqoftë, në atë të ndjenjave, gjithmonë mund të mbështeteni në një Afërditë të bukur, të gatshme t’ju japë shumë fat në dashuri . Ditët veçanërisht të “nxehta” do të jenë ato të mërkurën, të enjten dhe të premten, me një Hënë romantike në qiell.

Previous articleE MBANl mend Gentën e Big Brother?S’keni për ta njohur kur ta SHlHNl tani!
Next articleKa një burrë dhe nuk do jetër/ Kjo vajzë ka një haII të madh, por nuk di si ta ZGJlDHË