September 25, 2023

Ndryshe nga shume personazhe te njohur te ekranit, Xhemi Shehu nuk e ka aspak problem qe te publikoi

foto pa filtra apo me rroba banjo. Se fundmi ne rrjetin social ‘Instagram’ ajo ka publikuar nje

foto ku shfaqet duke u relaksuar ne plazh me nje pale rroba banje shume stil. Bashkengjitur fotos ne te cilen ka marr pafund komente pozitive, Xhemi shkruan “Yummy’’.

Moderatorja e njohur na ka befasuar me linjat perfekte trupore. Ajo ka treguar se gjithmone kujdeset per paraqitjen fizike dhe per pamjen e saj.

Xhemi nuk e ka lene asnjehere pas dore palestren edhe pse eshte nje adhuruese e ushqimit.

Gjithashtu bukuria e saj eshte natyrale pasi nuk ka kryer asnjehere nderhyrje kirurgjikale. Ajo ne cdo moment duket shume e fresket ne fytyre e plot hijeshi.

Kujtojme se Xhemi po ben kohe qe eshte shkeputur nga ekrani por perseri mbetet nje nga personazhet me te dashur dhe nje nga femrat me sipmtaike shqiptare.Ajo ka thene se tani do i dedikohet familjes se saj, dy djemve dhe bashkeshortit./tirana1.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *