Home Uncategorized Menduan qe…po vinte bebi ne shtepi por ja cfare erdhi…( FOTO)

Menduan qe…po vinte bebi ne shtepi por ja cfare erdhi…( FOTO)

170

Një burrë ka gjetur mundësi të surprizojë prindërit e tij edhe këtë kohë pandemie.

Gjatë kësaj periudhe, bashkëshortja e tij solli në jetë dy binjakë, vajzë-djalë. Tom Shircliff, u tha prindërve se gruaja e tij lindi vetëm një vajzë, duke mos i treguar për ekzistencën e të birit.

Prej javësh gruaja e tij po qëndronte e shtruar në spital, ndërsa prindërit e Tomit, nuk lejoheshin ta vizitonin për shkak të COVID-19. Gjyshja e gjyshi, kanë mbetur të befasuar kur mësuan këtë lajm dhe janë parë tepër të lumtur.
“Është foshnje e vërtetë”, dëgjohet duke thënë gjyshja teksa pyete të birin nëse nuk ishte duke bërë ndonjë shaka.
Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

Previous articleKeni kete ne shtepi ?, hidhe menjëherë në koshin e plehrave!
Next articleKur e she thua vet mevete te isha une,por ne fund te videos thua shyqyr qe nuk isha une…(VIDEO)