Home Uncategorized Meri Shehu tregon fenomenin e fortë që do të ndodhë në këtë...

Meri Shehu tregon fenomenin e fortë që do të ndodhë në këtë datë të Dhjetorit

145

Ne diten e Solsticit ne dt 21 Dhjetor do kemi nje fenomen te rralle Astrologjik ne shenjen e Ujorit jupiteri dhe saturni do jene kaq afer njeri tjterit sa do dukeni si nje yll i vetem nje yll mbret KY fenomen ka ndodhur per here te fundit ne mesjete ne 4 Mars 12 26 Ky fenomen do jete i dukshem edhe me sy te lire dhe me teleskop Fenomen kaq i forte sa ky bashkim planetesh do ndodhi perseri ne 2400.

Cfarre do sjelle per njerezimin ky bashkim planetesh ?? Ky yll mbret i krijuar nga bashkimi ne shenjen e ujorit ?? Nuk dua te lajmeroj ardhjen e krishtit dhe as te antikrishtit por dua te lameroj nje clirim nga e ardhmja me mesazhet e ndritura ne bashkeveprim me pervojen e shekujve.

Previous articleE REJA DEL ÇDO DITË NË OBORR DHE THËRRET DIKË, NUK DO MUND TË BESONI ÇFARË ËSHTË (VIDEO)
Next articleMezi po e presin, shenjat e horoskopit që do bëjnë namin në vitin 2021