Home Uncategorized Milaim Zeka i thot Elida Rudit e ke gjoksin e madh dhe…...

Milaim Zeka i thot Elida Rudit e ke gjoksin e madh dhe… por shiko si reagon Gjiko live te Luana…

108

Së fundmi deklarata e reperit pejan, Asdren Gjikolli që njihet me pseudonimin, Gjiko, që ai nuk do të donte të shihte bashkëshorten e tij, moderatoren, Elita Rudi duke intervistuar, gazetarin, Milaim Zeka bëri xhiron e mediave. Që nuk kishte hatër mbetje mes çiftit dhe gazetarit, na e dëshmoi edhe darka e përbashkët, që ata patën së fundmi.

E tani, çifti Gjikolli dhe Zeka ishin të ftuar në emisionin e Luana Vjollcës në “Shiko kush Luan”. Elita i kërkon Gjikos, që t’ia kthejë me të njëjtën monedhë Milaimit, i cili në krah kishte bashkëshorten e tij. Por kësaj here, Milaimi zgjodhi të komentonte gjoksin e bashkëshortes së tij në televizionin kombëtar, Top Channel.

“Elitës i kam dhënë një kompliment një herë në emision i thashë nëse ISISI do shikonte gjoksin tënd nuk do godiste, por Eda i ka akoma më bomba”, tha Milaimi, duke ju drejtuar bashkëshortes së tij.

Previous articleShqiptarja që e mb yti burrin me sëp atë: Krejt çka ndieja ishte… – Ja pse e bëra!!
Next articleLuana Vjollca i lë të gjitha pas, mbi 5 mijë euro çdo të shtunë në Top Channel