Home Uncategorized Mjeku i njohur na la të gjithëve pa fjalë : Asnjë person...

Mjeku i njohur na la të gjithëve pa fjalë : Asnjë person nuk është shuar nga jeta për shkak të Koronavirusit, janë të gjitha

538

Shume teori ka per koronavirusin por kjo eshte ndryshe.

Doktor Buttar Rashid ne nje interviste ka bere nje deklarate te forte per sa i perket Koronavirusit dhe se si eshte krijuar apo cndodh me te.

Ai mendon se koronavirusi eshte nje lajm i rre me, me qellim per te detyruar vaksina qe te behen ne mbare popullaten per te fituar sa me shume para.

Doktori pretendon se Bill Gates dhe kullat e telefonise 5G jane perfshire ne kete pand emi dhe se kjo eshte nje loje qe nje dite do zbardhet.

Ai pohoi se asnje shtet i vetem nuk ka deklaruar nje hum. bje jete te vetme nga koronavirusi, dhe se numri i atyr qe u shuan nga jeta, eshte me i ulet se nje grip sezonal.

Deklaratat e pakuptimta te komplotit ku futen kritika e cmen dura per distancimin e shoqerise i konsideoi si mbeturina absolute.

Bill Gates sipas tij ka bere nje program te shpopullimit e cila do te behej nepermjet vaksinave dhe te gjitha demet do ti lihen Koron.avirusit.

Ndaj do zbardhet nje dite kjo e vertete/Gazeta Opin ion

Previous article(Video që ju bën të lumtur) “Elif erdhi mami” / Momente prekëse kur 3-vjeçarja që qëndroi 65 orë nën rrënoja takon nënën e saj: Mbani lotët!
Next articleVajza nuk e DESHl se s’kishte shtëpi në Tiranë, KORÇARl i kthen përgjigje: Ty dhe famiIjes tënde…