Home Uncategorized Moti merr kthesen e papritur : Ja se si do te vijojne...

Moti merr kthesen e papritur : Ja se si do te vijojne temperaturat duke filluar nga kjo fundjave

102

Sipas MeteoAlb: Vendi ynë në pjesën e parë të ditës do të dominohet nga moti i kthjellët. Por në pjesën e dytë të ditës parashikohet që vranësirat e lehta të shfaqen ne territor, ku më të dukshme do të jenë në zonat malore, ndërsa bregdeti mbetet me kthjellime.

Temperaturat e ajrit do të mbeten konstante në mëngjes, por do të rriten në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 5°C deri në 24°C.

Era do fryjë e lehte ne tokë dhe mesatare në det me shpejtësi 28 km/h nga drejtimi Verior – Verilindor duke krijuar dallgëzim 2 ballë,

Previous articleNga tani e tutje mos i hidhni më në kosh lëvozhgët e vezëve : Do të mbeteni me gojë hapur se për cfarë mund ti përdorni
Next articleHoroskopi ditor për nesër, e shtunë 24 tetor 2020