Home Uncategorized Nëna beqare nxjerr në shitje dy vajzat adoleshente: ‘Më nxin jetën, merrini...

Nëna beqare nxjerr në shitje dy vajzat adoleshente: ‘Më nxin jetën, merrini bëni ç’të doni’

92

Një deklaratë e çuditshme ka ardhur nga një nënë beqare në lidhje me dy vajzat e saj. Ajo është shprehur se vajzat e saj ia kanë bërë jetën shumë të vështirë, “Po kaloj një situatë stresuese, nuk i duroj dot më”.

Gruaja quhet Tammy e cila jeton në Uellsin e Ri Jugor , ajo është nëna e Hillary 14 dhe Sophie 16 vjeçare. Tammy ka regjistruar video ku vajat e saj sillen keq dhe nuk e dëgjojnë aspak, këtë video ia ka dërguar një emisioni televiziv australian “A Current Affair”. Ajo u kërkon ndihmë, “Merrini bëni ç’të doni, mbyllini diku, vetëm mbajini larg nga unë”, është shprehur ajo e mërzitur.

Videoja po bën xhiron e botës/L.M-tej.al

Previous articleA do të mbyllen sërish lokalet, restorantet dhe transporti publik? Vjen lajmërimi i Institutit të Shërbimit Publik
Next articleTrishim i madh! Ishin familje e bukur, por nëna e 4 vjeçares që u gjet e gjallë pas 91 orësh nën rrënoja ka dhënë shpirt nuk mbijetoi dot