Home Uncategorized Nëna e 29 vjecarit që u hodh nga infektivi të prek zemrën:...

Nëna e 29 vjecarit që u hodh nga infektivi të prek zemrën: Ai la një letër, kishte shkruar më falni kaq ishte!

160

Nëna e 29-vjeçarit Xhino Koça që i dha fund jetës duke u hedhur nga spitali i Shefqet Ndroqi ka zbuluar letrën e fundit që la pasi kreu ak tin eks trem.

Mjekja e njohur shënim prekës për 29-vjeçarin që u vetëvra: Qofsh mallkuar, kovid-kolerë - Aktualitet

Pjesë nga biseda në Open

“Kaq ishte dhe më mua. Ju dua të gjithëve me shpirt. Nuk ka fjalë të përshkruaj për dhí mbjen që po shkakoj por betohem se shkova përtej limiteve të mia shumë e shumë herë. Ju përgjërohem mos e hidhni jetën tutje, le t’ju marrë malli, dua t’ju shikoj të lumtur, një ditë ritakohemi. Ju dua pafund, se harrova, faleminderit se falë jush kam pasur një jetë të bukur e të lumtur”, shkruante në letër.

Ndërkohë Lira Koça sqaron se letra nuk i ka ar ritur asnjëherë në telefon. “Na ka ardhur pasi ka qarkulluar në shtyp. Kjo letër është lënë shënim në celular. Nuk ja dërgon askujt, nuk ka arritur t’ja dërgoj, nuk e di se çfarë ka ndjerë Xhino”, tha Lira.

Zbulohet letra e fundit që shkroi Xhino para se të kryente

Previous articleNë këtë periudhë bën mrekulli kundër gripit/ Kjo është receta për ta bërë supën me presh që ju shëron nga virozat
Next articleShkoi në intervistë pune dhe se ka parë më njeri/ Dalin detajet prekëse për vajzën shqiptare në Greqi