Home Uncategorized Nëna e pashpirt la vajzën e sëmurë 6 vjeçe në mes të...

Nëna e pashpirt la vajzën e sëmurë 6 vjeçe në mes të rrugës dhe iku/ E vogla qante dhe thoshte: Nuk e di ku do iki mami më la këtu

107

Një vajzë 6 vjeçe është br akti sur nga nëna e saj në mes të rrugës. Vajza 6 vjeçe u la në mes të New Yorkut.

These Are the Most Scenic Walks in New York City, According to a Tour Guide | Travel + Leisure

Mishka Peart e pa të gjithën atë që ndodhi dhe arriti ta ndihmonte vajzën e vogël. E vogla kishte një qese p lehrash të vogël në duar, ku brenda kishte disa rroba.

Pasi e vi zituan mjekët zbuluan se vajza e vogël ishte e sëmurë. Ema e vogël ishte b rak tisur nga nëna e saj sepse ishte e sëmurë. Të gjithë ata që e kanë lexuar këtë histori janë pr ekur.

Pasi gruaja që e gjeti Emën e vogël, njoftoi po licinë dhe më pas u gjetën se cilët ishin prindërit e saj. Ata ishin Patrice Chambers, një grua 29-vjeçare dhe i dashuri i saj Mark Pamphile.

Të dy u dë nuan kurse vajza e vogël Ema u mor nga shë rbimet sociale. Vajza e vogël ishte duke qarë në rrugë kur Mishka e gjeti dhe kur e kishte pyetur se ku po shkonte ajo ishte përgjigjur:
Nuk e di mami më la këtu.”

Burimi: Santeplusmag/ Përktheu dhe përshati: Revista Ora.

12 Streets You Need To Know About In New York City | HuffPost Life

Previous articleKa po të njëjtën kosto : Harrojeni ujin me limon, kjo është pregatitja e re e cila po mahnit të gjithë me efektin që ka në organizëm
Next articleNusja që largoi vjehrrën nga dasma e saj, vetëm pse…