Home Uncategorized Nënat shqiptare më të mirat në botë/ Nëna Bardha kursen edhe nga...

Nënat shqiptare më të mirat në botë/ Nëna Bardha kursen edhe nga buka e gojës që të studiojë vajzën në Itali

108

Nje postim qe ka marre mijra pelqime ka qene ai i Roseles vajzes nga Shkodra qe studion ne Pisa te Italise. Ajo nuk ka menduar qe video e nenes se saj Bardha do behej kaq popullore ne rrjetet sociale, por mesazhi i saj te ben te kuptosh perse.

Bardha çdo dite e ben buken vete dhe perpiqet te kurseje mesa te mundet vetem qe vajza e saj te studioje ne Itali. Jo vetem Bardha por mijra nena shqiptare e bejne buken vete jo nga pasioni per gatim por nga nevoja per kursim, ndaj video sot u be kryefjala e rrjeteve sociale

Previous articleMerr një lule dhe shiko se çfarë do zbulojë zgjedhja jote
Next articleU përjashtua nga Përputhen për shkak të sjelljeve, reagon për herë të parë Shqipja…