Home Uncategorized Nga 5 deri në 15 nëntor fati sjell paralajmërimin bòmbë! Zgjidh figurën...

Nga 5 deri në 15 nëntor fati sjell paralajmërimin bòmbë! Zgjidh figurën fatsjellëse!

272

Testi i sotëm ju tregon se në disa data të caktuara të muajit nëntor ju do të keni një bekim të madh të fatit, por edhe disa ndrýshíme në jetën tuaj.

Figura numër 1:

Mos kini fríkë nga ndrýshimet, qëndroni të qetë, sepse për ju do të vijë një periudhë fantastike me shumë párá këtë muaj!

Gjatë ditëve të ardhshme, jeta juaj financiare mund të ndrýshojë me një vend të ri pune ose mùndësi investimi në biznesin që ju po drejtoni.

Sado që keni fríkë nga këto ndrýshime, imagjinoni se fríka është një fòrcë e errèt që do të fshíhet shumë lehtë nga engjëlli yt mbròjtës i muajit nëntor.

Ju nuk keni pse të lejoni që nègátíviteti të pèngòjë planet tuaja dhe të pèngòjë realizimin e ëndrrave tuaja.

Mos kini fríkë të mbýllni dyert e vjetra (të së shkuarës) dhe të zgjeroni horizontet tuaja.

Çfarë ju prèt në shëndet:

Për ju do të jetë një muaj i begatë dhe plot lumturi pasi në shpirtin tuaj do të hyjë shumë dashuri.

Kështu, prezenca e energjisë pozitive do të bëjë që ju të mos ndieni asnjë strès apo dèprèsíon dhe të jeni shumë të shëndetshëm dhe të gjállë.

Çfarë ju prèt në dashuri:

Do të jetë një muaj plot ndjenja romantike si një “nëntor i ëmbël” dhe mos u çuditni nëse në jetën tuaj futet një person i ri që pak e nga pak do të kthehet në dashurinë e jetës tuaj.

Figura numër 2:

Mùnd të keni pásùr një periudhë të vèshtirë, por këtë muaj duhet t’i kùshtoni një vëmendje të madhe familjarëve tuaj ose nëse nuk e bëni do të bëheni píshmán.

Jini më të kujdesshëm dhe tòlèrantë ndaj të dashurve tuaj dhe përpíqùni të mos írrítohèni nga gjërat më të vogla.

Zèmra juaj ka shumë dashuri dhe ju duhet t’ia tregoni edhe personave që tashmë po mendojnë se ju jeni kthýer në një person akulli dhe pa ndjenja.

Mos u ngùt, gjithçka ka kohën dhe vendin e vet!

Çfarë ju prèt në shëndet:

Periudha e gjatë dhe e lòdhshme që ke pásùr në punë apo në biznes ka sjellë lòdhje dhe strès për ty ndáj dhe Universi dëshiron që të kalosh sa më shumë kohë me njerëzit e dashur për të gjetur qetësi dhe shèrim në shpirtin tënd.

Çfarë ju prèt në dashuri:

Deri në datën 15 nëntor duhet që një personi që e keni shumë për zèmër (një i dashur, një familjar, nëna juaj apo burri/gruaja juaj) duhet që t’i bëni një dhuratë mahnitëse. Kështu, engjëjt do të të bekojnë me dashuri për 1 vit rresht dhe jo të jetosh plot ndjenja të ëmbla.

Figura numër 3:

Ka ardhur koha që ju ti jepni fùnd beqarisë pasi ju do të pèrbálleni me gjysmën tuaj më të dashur në jetë.

Figura që ju zgjodhët tregon se duhet të hapeni me një person që ka kërkuar miqësinë tuaj për një kohë të gjatë ose që ka treguar interes për ju.

Kjo është një kohë e shkëlqyeshme për të filluar takimet dhe pse jo, për ti dhënë fùnd beqarisë. Shfrýtëzòjení rastin dhe jepjani një sháns dashurisë.

Çfarë ju prèt në shëndet:

Ke fituar pak kile dhe kohët e fùndit ndihesh pak më e shëndoshë se kurrë. Ndáj dhe jepi fùnd ushqimeve të pa-vlera dhe ushqimeve të shpejta. Filloni një dietë me bazë ushqimore të shëndetshme deri për vitin e ri.

Çfarë ju prèt në dashuri:

Ashtu siç ua dha mesazhin edhe símbòli që zgjodhët për ju do të ketë një shpèrthím ndjenjash dhe një hyrje të re në zèmrën tuaj. Kjo dashuri që do të njihni mùnd të shkojë deri në dasmë.

Previous articleMe h an xhar në duar! Kush është KUJTIMI, shqiptari i Maqedonisë që te.rr.or.izoi Vienën, cfare kishte bërë para disa muajsh
Next articleEmociounese! Kjo është policja shqiptare që mbrëmë u përball me terroristët në Vjenë, reagon ambasadori: Krenar për mbesën time!