Home Uncategorized Nuk e besonin ndjekësit në Instagram, 19-vjeçarja thërret ekspertin që të vërtetojë...

Nuk e besonin ndjekësit në Instagram, 19-vjeçarja thërret ekspertin që të vërtetojë se i ka të pasmet “natyrale”

142

jë 19-vjeçare, e cila ndiqet nga 875,000 njerëz në Instagram, ka marrë një ekspert që të vërtetonte se të pasmet e saj janë të “pa bëra”.

Modelja Daisy Keech poston shpesh foto të trupit të saj me forma perfekte, por has shpesh në komente që këmbëngulin se ajo ka rritur të pasmet me anë të operacioneve plastike.

Keech kishte pësuar një ndryshim të dukshëm tek të pasmet, por ajo u kishte treguar ndjekësve se e gjitha vinte falë ushtrimeve në palestër dhe dietave të balancuara.

Gjithsesi, për t’ua hequr njerëzve një herë e mirë dyshimet, Daisy mori një eskpret, i cili mund të dallijë nëse të pasmet e dikujt janë të “bëra” apo natyrale.

Kirurgu plastik Ashkan Ghavami, u shpreh gjatë videos ndërkohë që e ekzaminonte:

Kam këtu një femër të re atletike e cila ka një trup të bekuar, të bekuar gjenetikisht. Të pasmet e saj janë të vërteta, kështu që i thashë, e di se çfarë, shumë njerëz po thonë që të pasmet e tua nuk janë të vërteta. Kështu që unë do t’i certifikoj si një ekspert…Janë të vërteta.”
Burimi: Mail Online| Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania

Previous articleInfermierja i jep fëmijës vëllain e porsalindur, por ndodh diçka e papritur (VIDEO)
Next articleI tregoi gjyshes që burri i saj po e tradhëtonte, ajo i dha mësimin e madh jetësor