Home Uncategorized Nuk e di si do ja bëj, asnjë smë mban me Iekë...

Nuk e di si do ja bëj, asnjë smë mban me Iekë si ai, ai smë prish punë edhe po të… (Fotot)

112

Faqja në instagram Demaskimet Shqiptare kanë nxjerrë edhe njëherë në pah një fenomen i cili sa vjen e është në rritje në vendin tonë.

Vajza të reja të cilat për para janë të gatshme të bëjnë cdo gjë e madje edhe te ulin veten në nivelet zero.

Pamela_bregu është valza e demaskuar e cila duket në biseden e parë me një shoqe të ciles i thotë që asnjë nuk e mban me lekë si ai,

madje ai zdo i prishte punë edhe sikur ajo të fejohej apo partohej, kur shoqja i thotë të gjejë dikë tjetër që ta mbajë me lekë.

Në biseden e dytë shihet se si ajo kerkon një telefon nga dikush.

Kto fenomene sa vijne dhe janë në rritje të vazhdueshme në vendin tone.

Previous articleFotot/ E dini që Elifi i bukur ka dy vajza binjake, ajo tregon sa janë rritur ato dhe shkruan fjalë shpirti. Dashuri e pastët!
Next articleI riu shqiptar “bën ÇMENDURlNË”, i ofron vajzës 5 mijë euro për VlRGJERlNË