September 26, 2023

Gazetari i njohur Bledi Mane ka bërë një deklaratë tipike tijën për një nga ish-banororet e BBV, Jori Dellin.

I ftuar në një emision televiziv, Bledi Mane tha dy fjalë për Jori Dellin, modelen e njohur që u bë pjesë e shtëpisë së “Big Brother Vip” në mesin e rrugëtimit të këtij edicioni.

Gazetari i njohur e konsideroi modelen bukuroshe si “sabioseksuale”, term që përdoret kur dikush tërhiqet seksualisht nga njerëzit inteligjentë. Në dallim nga njerëzit e tjerë që thjesht u pëlqejnë njerëzit inteligjentë, sapioseksualët tërhiqen fizikisht nga inteligjenca. Madje, refuzojnë të dalin me njerëz që s’i konsiderojnë “të zgjuar.”

Por jo vetëm kaq, Bledi Mane tha se Jori e njohu në shtëpinë e “Big Brother VIP” në një ditë me shi.

“E njoha në një ditë me shi, atë ditë nuk dilte njeri me brekë. Jori ka një të keqe që e kontrollon mami kudo, edhe në rrjetet sociale”, tha ish-banori i shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Ndërkohë të ftuarit e tjerë iu kthyen Bledit duke i thënë se “Jori është shumë e bukur dhe shumë duan të jenë si ajo”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *