Home Uncategorized Nuk përmbahet Bleona Qerreti, tregon emrin e politikanit që ‘e çmend’: E...

Nuk përmbahet Bleona Qerreti, tregon emrin e politikanit që ‘e çmend’: E dua!

194

Këngëtarja Bleona Qerreti ka treguar në një intervistë për ABC arsyen se përse mbështeti Presidentin Do nald Tru mp.

Bleona gjithashtu zbuloi edhe se ka një afeksion të veçantë për diplomatin amerikan Richard Grenell.

Këngëtarja u shpreh se është zyrtarisht në dashuri me Grenell dhe se ai është një “rockstar”.

“E dua, jam zyrtarisht në dashuri me të. Është një rockstar, është një fat i gjithë shqiptarëve. Jam vajzë me fat që e kam takuar. E adhuroj.”

Po ashtu, duke folur për presidencialet, Bleona tha se e ka ditur gjithmonë që këto zgjedhje i fiton Do nald Tr ump.

“E kam ditur që Tr ump do fitojë. Nuk ka logjikë mos fitojë Trump. Kolegët e mi nuk kanë mundësi që të thonë atë që mendojnë. Unë jam e lirë. Marrëdhënia ime personale me të nuk është arsyeja që po e mbështes. Amerikanët kanë pasur një jetë më të mirë,” u shpreh ajo.

Previous articleHoroskopi për nesër, e enjte 5 nëntor 2020
Next articleShembull!…Njihuni me gruan që është vetëm një metër e gjatë, por ajo mbaroi të gjitha ato shkolla dhe punë: