Home Uncategorized Perrallore: Kjo është shtëpia super luksoze e Eni Çobanit, gjithçka duket e...

Perrallore: Kjo është shtëpia super luksoze e Eni Çobanit, gjithçka duket e përsosur (Video)

64

Eni Çobani shquhet si njëra ndër figurat televizive më simpatike të ekranit.

Ajo shfaqet gjithmonë e kuruar në detaje para publikut, ndërsa arrin të rrë m bej ë vëmendjen me simpatin dhe bukurin e saj, dhe e tillë duket se është edhe kur nuk përdor fare grim. Por edhe shtëpia e saj duket ashtu një prej më të bukurave

Previous articleFjollla Morina martohet me milionerin që i ndryshoi jetën, detaje nga dasma me 300 të ftuar
Next articleMrekuIIitë ndodhin: Bëhet nënë në moshën 48 vjeçare, pas 15 vjet përpjekjesh të pasuksesshme