Home Uncategorized Po ndërronte foshnjën e saj 1 vjeçe, ajo që gjen brenda pelenës...

Po ndërronte foshnjën e saj 1 vjeçe, ajo që gjen brenda pelenës alarmon nënën dhe telefonon policinë menjëherë (Video)

189

Vetëm disa ditë më parë ka nisur një hetim kundrejt një kompanie që prodhon pelena bebesh pasi një mama thoshte se ajo gjeti një objekt të mprehtë që fshihej brenda një pelene të fëmijës së saj. Laura Ashton, 22 vjec, tha se teksa po përgatiste për në shkollë vajzat Millie, pesë dhe Gracie-May, një vjeçe, bëri zbulimin tronditës.

Duke vërejtur se foshnja e saj kishte nevojë të ndërrohej tha se mori një pelenë të re dhe nisi ta ndërronte. Por në këtë mment nddhi çudia. Nëna e dy vajzave vuri re një sipërfaqe ë forte dhe të errët në pelenën e pastër.
Laura hapi pelenën dhe e tronditur vuri re se Brenda ndodhej një object I mprehtë dhe misterioz për të.

Ajo e denoncoi rastin në polici dhe e shpërndau dhe në rrjetet sociale për të ndërgjegjësuar firmat që prodhojne pelena bebesh, që të tregohen më të kujdesshëm. “Mund të kishte rezultuar fatal për beben time.”- u shpreh Laura,- “Pas disa sekondash kam arritur të heq një objekt të mprehtë, të errët.”

“Ndihej mjaft i lehtë, por ishte me të vërtetë i mprehtë.Në fillim mendova se ishte një makineri, por një Zot e di se çfarë ishte.” Laura ndau zbulimin e saj të tmerrshëm në Facebook, duke mbledhur plot 430,000 shikime dhe 6,000 shpërndarje.

Previous articleMjekja e njohur : Ja lidhja e fortë që qëndron midis gërhitjes dhe problemeve të zemrës dhe trurit
Next articleI riu shqiptarë u lidh me 70-vjecarën e pasur për ta bërë me letra zvicerane, nuk do ta besoni çfarë i ndodhi!