Home Lajme Rama fliste me Vucic, kur trimi shqiptarisë ishte në Hagë/ Vajza e...

Rama fliste me Vucic, kur trimi shqiptarisë ishte në Hagë/ Vajza e tij përlot me fjalët: Më thuaj Shqipëri…

62

Gresë Krasniqi, vajza e Jakup Krasniqit ka lëshuar a kuza të rënda ndaj Edi Ramës.

jakup krasniqi hage - TiranaNews

Duke publikuar një foto në Facebook, ku duket Edi Rama dhe Aleksandër Vuçiç në një krah dhe babai i saj, Jakup Krasniqi në Hagë, në krahun tjetër, Gresë Krasniqi pyet: Shqypni pa m’thuej si je?

Postimi i Gresë J. Krasniqit në Facebook:

Por sot, Shqypni, pa m’thuej si je?

Po sikur lisi i rrxuem përdhe,

Shkon bota sipri, me kambë, të shklet…

Image

Previous articleRudina Magjistari qenka milionere , këto janë super bizneset që zotëron moderatorja e famshme
Next articleHoroskopi për nesër, e martë 10 nëntor 2020