Home Uncategorized Realizoi një selfie dhe e hodhi në Facebook, miqtë e djalit zbuluan...

Realizoi një selfie dhe e hodhi në Facebook, miqtë e djalit zbuluan detajin dr.ithë.rues në foto

270

Në të njëjtën situatë si në një film ho.rr.or, Niall Day u befasua kur miqtë e tij i komentuan në foton që kishte vendosur në Facebook se prapa tij ishte një fa.nta.zm.ë.

Imazhi i çu.dit.sh.ëm, i marrë në shtëpinë e tij në Preston, Lancashire, Angli, tregon Niall në plan të parë teksa ka realizuar një foto para pasqyrës. Gjithçka ishte mirë, derisa disa orë më vonë miqtë e tij treguan se kishte diçka të çud.itsh.me në imazh, pas tij ishte një figurë që dukej të ishte një person.

Për Mirror 17-vjeçari tha:
“Po bëja disa foto që ta ndryshoja profilin tim në Facebook dhe e ngarkova foton pa e vre.njtur shumë, ishte shoku im ai që e zbuloi imazhin mbrapa meje. Unë s’kam parë asgjë.”

Niall tregoi që pas postimit të fotos në internet, ishte një mik i tij që i kishte bërë mesazh duke i thënë “ka një fa.nt.azm.ë në këtë foto, nuk po e kuptoj dot, por ai duket si një plak”.
Ndërsa i riu tha për median angleze se prindërit e tij kanë arritur të shohin gjëra “par.an.orm.ale| në këtë shtëpi.

Previous article“U fut nga dritarja dhe hëngri një familje të tërë”, 42-vjeçarja tregon momentet e tm.errit
Next articleLyeni qafën me lëngun e qepës së kuqe dhe ju do të shpëtoni një herë e mirë nga ky problem