Home Uncategorized Receta e shume kerkuar erdhi me ne fund : Perdoreni 1 here...

Receta e shume kerkuar erdhi me ne fund : Perdoreni 1 here ne dy jave dhe rezultatet nuk keni per ti besuar

183

Maskat e fytyres me te kerkuara jane padyshim ato qe largojne pushin e fytyres por edhe pikat e zeza.

Ky qe do ju prezantoj tani eshte nje maske eshte nje i bere vete ne shtepi i cili heq pikat e zeza, heq lekuren e vdekur dhe largon pushin e padeshirua,i dhuron lekures elasticitet butesi edhe shkelqim lekures se fytyres.

Epo kaq i mire sa eshte duhet ta provojme apo jo ?

Le te fillojme ta prezantojme.

Perbersit magjike te maskes jane :

Merrni pak xhelatine dhe qumesht.

Ju tregoj ti perziejini mire me njeri tjetrin keta dy perberes dhe vendosini ne fytyre .Lereni derisa te thahet dhe me pas do e hiqni si nje lekure te dyte. Hiqeni me kujdes nga poshte lart duke larguar keshtu cdo papasterti.

Efekti eshte nje lekure e paster, plot jete dhe rrezellitese. Kur te shikoni se sa papasterti keni hequr nuk keni per ta besuar. Kjo recete behet njehere ne jave ose dy sipas deshires tuaj

Previous articleCdo dite nga nje kastravec turshi, ajo se cfare i ben trurit tone eshte fantastike
Next articleNëse i shihni 9 fytyra në këtë fotografi ju jeni gjeni!